Turnusy odchudzające dla dzieci i rodzin

Rozpocznij swoją podróż do najzdrowszej wersji siebie! Ta podstrona jest dedykowana osobom, które chcą skutecznie pracować nad swoją sylwetką i zdrowym stylem życia. Znajdziesz tutaj ośrodki, które oferują zintegrowane programy odchudzające, łączące zbilansowane odżywianie, aktywność fizyczną i edukację zdrowotną. Wybierając wyjazd odchudzający, decydujesz się na holistyczne podejście do utraty wagi, gdzie priorytetem jest nie tylko redukcja masy ciała, ale również poprawa ogólnego stanu zdrowia i samopoczucia. Oferujemy Ci dostęp do miejsc, gdzie każdy aspekt Twojego pobytu będzie wspierał Cię w osiągnięciu osobistych celów zdrowotnych. Zapraszamy do odkrycia wyjazdów, które zmienią nie tylko Twoje ciało, ale także sposób myślenia o zdrowiu i dobrym samopoczuciu.

Centrum medyczny „Karpacz”

„Odchudzaniem dzieci i młodzieży zajmujemy się od 2009 roku, organizując letnie i zimowe 14-dniowe obozy odchudzające dla dzieci. Przyjmujemy dzieci z zaburzeniami odżywiania, nadwagą oraz otyłością. Budując program obozu współpracujemy z dietetykiem oraz instruktorami dbając o to, aby uzyskać jak najlepsze efekty, czyli utratę wagi i poprawę kondycji dziecka.”
Źródło: https://www.cmkarpacz.pl/rehabilitacja/turnusy-odchudzajace

„Mountain Camp Family”

„Wczasy odchudzające dla dzieci z rodzicami to idealna okazja do tego, by rodzice mogli w ciekawy sposób aktywnie spędzić czas ze swoimi dziećmi, co nie zawsze jest możliwe w codziennych warunkach. Podczas turnusu organizowane są grupy dla dorosłych oraz dla dzieci, aby dopasować rodzaje aktywności do możliwości i wieku uczestników. Między zajęciami obozowicze mają do swojej dyspozycji dodatkowe atrakcje, z których mogą wspólnie korzystać i spędzać czas w rodzinnym gronie.”
Źródło: https://mountaincamp.pl/oboz/family/

Biuro „Amitur”

„Dlaczego warto wybrać obóz odchudzający Amituru? Zajmujemy się wyłącznie obozami odchudzającymi. Organizujemy je już od 2004 roku – to już 19 lat – Biuro Amitur wprowadziło takie obozy na polski rynek. Przez kilka lat byliśmy jedynym organizatorem tego typu obozów. Bardzo dużą uwagę przywiązujemy do doboru kadry na naszych obozach – jest ona przeszkolona do pracy z dziećmi z nadwagą i otyłością. Na naszych obozach oferujemy dzieciom i młodzieży wyżywienie dietetyczne, co nie zawsze jest zapewniane u konkurencji. Organizujemy również naszym obozowiczom spotkania z dietetykiem, który przekazuje im w ciekawy sposób wiedzę dotyczącą prawidłowego odżywiania i sposobów odchudzania nie prowadzących do efektu jojo. Nasze grupy obozowe są jednorodne – wszyscy się odchudzają lub poprawiają swoją kondycję. Dzięki temu obozowicze nie są narażeni na docinki ze strony dzieci realizujących inny rodzaj obozu, np. taneczny lub gimnastyczny, gdzie przeważają osoby bardzo szczupłe. Dzieci mogą nawiązać świetny kontakt z rówieśnikami borykającymi się ze zbędnymi kilogramami i, co najważniejsze, nawiązać przyjaźnie na długie lata!”
Źródło: https://www.odchudzaniedzieci.pl/

„Ośmiorniczka”

„Gotowy na wyzwanie? Spędź fascynujący tydzień pełen ekscytujących przygód i poznaj z nami najlepszą stronę aktywności fizycznej. Obóz kondycyjny dla dzieci Zdrowa Ekipa to miejsce, gdzie odbędziesz szereg profesjonalnych treningów, weźmiesz udział w rajdzie na motorówce, nauczysz się jeść jak olimpijczyk, i co najważniejsze – będziesz się doskonale bawił!”
Źródło: https://www.osmiorniczka.net/obozy/zdrowaekipa/

„Uzdrowiska Kłodzkie” Polska grupa uzdrowisk

„Ośrodek Leczenia Otyłości Dzieci „Jagusia”. Szpital Uzdrowiskowy Jagusia w Kudowie-Zdrój prowadzi leczenie uzdrowiskowe dzieci w ramach kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia. Szpitalne leczenie uzdrowiskowe dzieci od 3 do 18 roku życia trwa 27 dni i jest bezpłatne.”
Źródło: https://uzdrowiska-klodzkie.pl/uzdrowiskowe-leczenie-szpitalne-dla-dzieci

„Hotel Montis”

„Nadwaga i otyłość stanowią problem dotyczący wielu osób na całym świecie. Informacje jak zdrowo się odżywiać, co jeść, a czego nie, aby osiągnąć wymarzoną sylwetkę można znaleźć wszędzie. Innowacyjna dieta odchudzająca proponowana przez nasze CR pod opieką doświadczonych dietetyków i lekarzy spowoduje, iż każdy przyzwyczai się do nowych nawyków żywieniowych, pozna tajniki długotrwałego, skutecznego odchudzania i przekona się, że dieta może być bardzo zróżnicowana i smaczna, a ruch może się stać sposobem na życie.”
Źródło: https://en.monttis.com.pl/centrum-rehabilitacyjne-2/turnusy-odchudzajace/

Scroll to Top